Instagram

Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Tęczowego Misia w Szydłowcu istnieje w Szydłowcu od 1984 roku. Dokładnie 1 września 1984 roku odbyło się uroczyste otwarcia placówki, która na tamte czasy była nowoczesna i przeznaczona była dla 120 dzieci. 

 

Dziś budynek nie jest już tak nowoczesny, a jego stan techniczny również pozostawiał wiele do życzenia. Z tego też powodu wraz z początkiem wakacji rozpoczął się w budynku przedszkolnym remont. 

Jak informuje Urząd Miejski w swoim komunikacie: 

"W salach zajęciowych, magazynach i bloku administracyjnym zostanie wymieniona podłoga, na której ułożone będą estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości panele. Wyremontowana będzie instalacja odgromowa. Zakres prac przewiduje również wymianę oświetlenia awaryjnego oraz montaż głównego wyłącznika prądu. Ponadto placówka będzie miała zakupione nowe wyposażenie: dywany, stoliki i krzesła. Koszt wykonania ww. prac oraz zakupów wyniesie około 76.700,00 zł"

Temat remontu budynku Przedszkola "Tęczowego Misia" powracał jak bumerang. Podobno są plany budowy nowego budynku, jednak nie udało się do tej pory uzyskać dofinansowania dla tej inwestycji. Tak czy inaczej cieszy, że budynek zostanie wyremontowany, a dzieciaki będą miały możliwość uczęszczania do placówki publicznej. Miejsc w szydłowieckich przedszkolach jak na "lekarstwo". Z tego co nam wiadomo chętnych, aby uczęszczać do przedszkola jest zdecydowanie więcej niż miejsc. 

remontteczowymis1

fot. UM Szydłowiec

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa