Instagram

28 lipca, o godz. 13.30, Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza dzieci w wieku 7 – 10 lat na warsztaty naukowe pn. „SZALONE EKSPERYMENTY”.

 

Podczas godzinnego warsztatu uczestnicy będą mogli przekonać się, że chemia i fizyka wcale nie muszą być straszne i nudne, a dzięki poznaniu ich praw można wykonać wiele niesamowitych doświadczeń. Na zajęciach przeprowadzone zostaną bezpieczne pokazy eksperymentów. Niektóre będą typowo pokazowe wykonywane tylko przez instruktora a inne z udziałem dzieci. Ponadto uczestnicy wykonają przedmioty które będą mogli zabrać ze sobą np.: kryształy , galaktyczną substancję tzw. żelowego glutka czy też balonowego gniotka.

Udział w zajęciach jest odpłatny – 60 zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i informacja do dnia 20 lipca br. , tel. 661 493 547 – wystarczy wysłać SMS w treści: imię, nazwisko, wiek z dopiskiem „SZALONE EKSPERYMENTY”, lub e-mail: a.klepaczewska@sckzamek.pl.

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z REGULAMINEM, naruszenie któregokolwiek punktu regulaminu może spowodować konsekwencje prawne, dlatego czasem warto się powstrzymać, www.naszszydlowiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Administrator portalu Nasz Szydłowiec zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy, które naruszają zasady Regulaminu.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa