Instagram

Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola Samorządowego nr 2 „Mali Odkrywcy” z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu apelują do mieszkańców Szydłowca w związku z aktem wandalizmu jaki miał miejsce w miniony weekend 16-18.06.2017 roku oraz pozostałymi jakie wydarzyły się w minionym czasie.

Add a comment

Czytaj więcej: Wandale zniszczyli przedszkolny plac zabaw

W dniach 11.06.2017 r. - 14.06.2017 r. już trzeci raz dwie klasy ogólnopolicyjne z Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu gościły w malowniczej miejscowości Murzasichle. Przygodę z górami młodzież rozpoczęła raftingiem ze Sromowców Niżnych do Szczawnicy.

Add a comment

Czytaj więcej: Obóz szkoleniowy klas mundurowych

7 czerwca 2017r. uczniowie klasy Vc z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli w wycieczce samolotem do Wrocławia. Była to wyjątkowa atrakcja dla naszych uczniów, ponieważ było to pierwsze w historii naszej szkoły takie przedsięwzięcie.

Add a comment

Czytaj więcej: Latali nad chmurami

8 i 9 czerwca 2017 r. Szydłowieckie Regionalne Centrum Biblioteczno- Multimedialne odwiedziły dzieciaki z oddziałów przedszkolnych „O a” i „O b” PSP nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu w ramach obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża”.

Add a comment

Czytaj więcej: Tydzień Czytania Dzieciom

11 czerwca w niedzielę w sali L.O. im .H. Sienkiewicza w Szydłowcu odbyły się występy uczniów Pracowni Muzycznej PIANO podsumowujące naukę w roku szkolnym 2016/2017.

Add a comment

Czytaj więcej: Pracownia Muzyczna "Piano" zakończyła rok szkolny

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa