Instagram
Marcin Banaszczyk

Szydłowiec to mój "pozytywny nałóg". Jako lokalny patriota żyję sprawami naszego miasta od świtu do zmierzchu. Zabawa w dziennikarstwo zamieniła się w pasję i w styl życia. Każdego dnia portal stara się iść w lepszym kierunku. Chciałbym, aby to miejsce było Waszym miejscem. Wierzę, że to właśnie na portalu Nasz Szydłowiec znajdziecie: aktualne informacje, historię, publicystkę, a nawet rozrywkę. Portal Nasz Szydłowiec, to Wasz Portal!

Redaktor naczelny - Marcin Banaszczyk

redaktor naczelny redakcja.naszszydlowiecgmail.com
505 279 825
formularz kontaktowy
Wybierz plik do złączenia
limit rozmiaru dla każdego pliku to 10 MB
Nasz Szydłowiec
Portal Informacyjny
Każdego dnia dostarcza mieszkańcom regionu najświeższych informacji.Rozwój miasta, jego przyszłość, ludzie w nim mieszkający, a także historia.

Współpracujemy

Meduza Media www.meduzamedia.pl

Pracownia Graficzna w Szydłowcu. Oferujemy: strony www, szablony graficzne, animacje flash, logotypy firmowe, wizytówki, ulotki, plakaty, pieczątki.
Video Studio Impulse Impulse - Zajmujemy się produkcją filmów oraz postprodukcją materiału video. Nasze Studio zajmuje się kompleksową obsługą Filmową szerokiej gamy zleceń takich jak: śluby, komunie, studniówki. Eventy firmowe, sportowe i kulturalne, spoty reklamowe: promocji miast, uczelni, firm - Lipdup, filmowe prace dyplomowe, studniówki, albumy z życia dziecka, oraz archiwizowanie sesji Rad Miast i Gmin. Posiadamy doświadczenie w produkcji teledysków dla telewizji lokalnych oraz promocji zespołów muzycznych.
Agnieszka Kwaśniewska Fotografia Agnieszka Kwaśniewska to firma realizująca zlecenia w plenerze i studio. Głównym zamierzeniem mojej działalności jest obsługa fotograficzna uroczystości: ślubnych, komunii św., chrztów św., studniówek, eventów, spotkań. Wykonuję Sesje dziecięce, foto-modeling oraz fotografię reklamową a także obróbkę fotografii powierzonych.
Zapraszamy do współpracy
Dział techniczny lukasz.klimkiewicznaszszydlowiec.pl Znalazłeś błąd na stronie? Zgłoś go! Będziemy bardzo wdzieczni za wszelkie uwagi odnośnie funkcjonowania portalu. Serwis jest stale rozwijany i zmieniany, dlatego czasami moga pojawić się błędy. Pomóż nam zapewnić poprawne działanie serwisu. Postaraj się opisać znaleziony błąd jak najdokładniej, opisz krok po kroku jak natrafić na taki błąd.

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa