Instagram

- Pragniemy poinformować, że Zespół Guzowianki jest w trakcie nagrywania kolejnego teledysku do swojego autorskiego utworu pt. „Muzyko, muzyko”. Będzie to trzecia część przygód młodych zakochanych z poprzednich teledysków - napisały do nas w mailu Guzowianki.

Add a comment

Czytaj więcej: Guzowianki nagrywają i koncertują!

Zapraszamy do zwiedzania wystawy rysunku z dominantą malarstwa pt. PUNKT WIDZENIA. Wystawa ta to kolejne spotkanie prof. Teresy Kotkowskiej – Rzepeckiej ze swoimi doktorantami i doktorami: Jadwigą Magryś-Borowiec, Magdaleną Bąk, Sylwią Wójcik, Waldemarem Boguszewskim, Marcinem Słowikiem Wilczyńskim.

Add a comment

Czytaj więcej: PUNKT WIDZENIA - wystawa rysunku z dominantą malarstwa

W niedzielę, 13 sierpnia Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza do ZAMKOWEGO KINA LETNIEGO na projekcję amerykańskiej komedii pt. „CO TY WIESZ O SWOIM DZIADKU?”

Add a comment

Czytaj więcej: Zamkowe Kino Letnie: "Co Ty wiesz o swoim dziadku?"

Ten wieczór zdecydowanie należał do GUZOWIANEK – Młodzieżowego Zespołu Ludowego, który działa od 2014 r. przy Publicznej Szkole Podstawowej w Guzowie pod czujnym okiem Wioletty Fijałkowskiej.

Add a comment

Czytaj więcej: Guzowianki zabawiły szydłowiecką publikę!

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w Projekt "SzSzSz - Sztuka i Szycie w Szydłowcu. Zaprojektuj z nami kolekcję bluz, inspirowaną rodzimym folklorem! Proponujemy warsztaty z projektowania i szycia. Wykonana bluza będzie Twoja.

Add a comment

Czytaj więcej: Zapraszamy do udziału w projekcie "SzSzSz"!

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa