Instagram

18 dni w drodze, 500 kilometrów marszu, pielgrzymka szlakiem św. Jakuba i modlitwa przy grobie Apostoła. Beata i Marek Sokołowscy z Szydłowca pielgrzymowali szlakiem św. Jakuba z Fatimy do hiszpańskiego Santiago de Compostela.

Add a comment

Czytaj więcej: Beata i Marek Sokołowscy - pieszo do grobu św. Jakuba

Policjanci zakończyli działania „sierpniowy weekend”. W tym czasie na drogach powiatu szydłowieckiego policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe 1 kolizję drogową i 1 nietrzeźwego kierującego.

Add a comment

Czytaj więcej: "Sierpniowy weekend" na drogach powiatu szydłowieckiego

Szkoła Języków Obcych JĘZYKOLANDIA poszukuje komunikatywnego i zaangażowanego lektora języka angielskiego do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi podczas zajęć grupowych i indywidualnych w siedzibie szkoły w Orońsku!!!

Add a comment

Czytaj więcej: PRACA w szkole języków obcych!

5 lipca 1809 roku. Dziś rano opuściła nasza dywizya Radom. W czasie marszu odebraliśmy raport z Kamińska, miasteczka leżącego w tej tu okolicy, które największych przykrości i rabunków doznało od korpusu feldmarszałka Mondeta i jen.Mohra, złożonego z 12.000 żołnierza niekarnego i 18-tu armat.

Add a comment

Czytaj więcej: Dziennik Ludwika Sczanieckiego pułkownika Wojsk Polskich

Dzieci uczestniczące w ćwiczeniach ratownictwa pod okiem strażaków, policjantów i ratowników poznały zasady udzielania pierwszej pomocy tonącemu oraz bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Add a comment

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo nad wodą: ćwiczenia nad zalewem w Jastrzębiu

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa