Instagram

Butik z markową odzieżą włoską oraz wysokiej jakości odzieżą polską dla kobiet poszukujących komfortowych i modnych stylizacji na każdą okazję. Wyróżnia nas oferta podążająca za trendami modowymi.

Add a comment

Czytaj więcej: Nowy włoski butik w centrum Szydłowca! Zapraszamy!

Szkoła Programowania i Robotyki The Coders Club powstała w Szydłowcu w czerwcu 2017, dzięki wsparciu Funduszy Europejskich i LGD Razem na Piaskowcu. Mottem szkoły jest „Zaprogramuj przyszłość swojego dziecka.”

Add a comment

Czytaj więcej: Poznaj "język przyszłości" z The Coder's Club

4 czerwca na placu OSP w Chlewiskach odbył się finał "Majówki Strażackiej". Wszystkich przybyłych powitał Prezes OSP w Chlewiskach dh Robert Gałązka. Po powitaniu nastąpiła ceremonia wręczenia legitymacji strażackich dla najmłodszych strażaków z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Add a comment

Czytaj więcej: Strażacki piknik w Chlewiskach

W 2015 roku staraniem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Szydłowca ukazał się tom wspomnień mieszkańców Szydłowca i okolic noszący tytuł „To nasze życie…" Wobec ogromnego zainteresowania tą książką Stowarzyszenie postanowiło pod tym samym tytułem wydać tom drugi.

Add a comment

Czytaj więcej: Ukaże się drugi tom wspomnień mieszkańców Szydłowca pt. "To nasze życie..."

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych dzieci  Policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i  Patologii Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu prowadzą pogadanki szkolne w ramach akcji prewencyjnej „Bezpieczne Wakacje”.

Add a comment

Czytaj więcej: Przedwakacyjne spotkania policjantów z uczniami

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa