Instagram

W poniedziałek 12 czerwca w sali szydłowieckiego Zamku odbyła się już 35. sesja rady miejskiej trwającej kadencji. Najważniejszym punktem realizowanym podczas sesji było rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2016. 

Add a comment

Czytaj więcej: Rada miejska udzieliła absolutorium burmistrzowi Szydłowca

10 maja 2017 roku w ratuszu miejskim w Szydłowcu odbyła się konferencja prasowa zwołana przez burmistrza Szydłowca Artura Ludwa. W konferencji udział wziął również przewodniczący rady miejskiej Marek Koniarczyk. 

Add a comment

Czytaj więcej: Konferencja prasowa w ratuszu. Temat: turystyka

Zapraszamy na nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej, którą zgodnie z art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r., poz. 446 ze zm.) oraz § 25 ust. 3 Statutu Gminy – na wniosek Burmistrza Szydłowca, zwołuje przewodniczący Rady Miejskiej, w dniu 21 kwietnia 2017 r. /piątek/ o godz. 10.00 w sali Szydłowieckiego Centrum Kultury – Zamek, ul. Sowińskiego 2 z następującym proponowanym porządkiem obrad:

Add a comment

Czytaj więcej: Zapraszamy na kwietniową sesję Rady Miejskiej

O godzinie 10.00 rozpoczęła się sesja Rady Miejskie w piątek 21 kwietnia w Szydłowcu. Była to tzw. sesja nadzywyczajna zwołana przez przewodniczącego Marka Koniarczyka w trybie pilnym. W sesji uczestniczyło 12 radnych, nieobecni byli radni: Dorota Pęksyk, Paweł Surdy i Marek Plewa. 

Add a comment

Czytaj więcej: Rada Miejska chce utworzyć Szkołę Muzyczną w Sadku

Praktycznie każda sesja miejska czy to powiatowa to kilka tematów, które warto później przedstawić czytelnikom. Nie inaczej było podczas ostatniej sesji rady miejskiej w Szydłowcu. 

Add a comment

Czytaj więcej: Dyskusja na temat czystości i sposobu parkowania na Rynku Wielkim

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa