Instagram

Długo nie wiedzieliśmy gdzie zagra pochodzący z Szydłowca Dominik Furman w nadchodzącym sezonie piłkarskim 2017/2018. Do tej pory "Furmi" wypożyczony był do Wisły Płock z francuskiego Toulouse FC. 

Add a comment

Czytaj więcej: Dominik Furman zostaje w polskiej ekstraklasie

Przed nami kolejna w tym roku impreza szachowa w Naszym Mieście. U progu wakacji - w szydłowieckim zamku, organizujemy dwa turnieje indywidualne.

Add a comment

Czytaj więcej: Zapraszamy na wakacyjny weekend szachowy

Sekcja szachowa UKS "Korona" Szydłowiec w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 istnieje już 2 lata. 20 czerwca 2017 roku trener Marian Frąk wraz z dyrekcją szkoły dokonali podsumowania działalności szachowej.

Add a comment

Czytaj więcej: Dwa lata szachów w UKS "Korona" Szydłowiec

Zgodnie z podjętą we wrześniu decyzją trenerów SKKK MUSHIN oraz zarządu Stowarzyszenia MUSHIN, wyłoniono zwycięzców i przyznano stypendia dla trzech zawodników którzy zdobyli największą ilośc medali podczas turniejów rozgrywanych w sezonie startowym 2016-2017.

Add a comment

Czytaj więcej: Stypendia w "MUSHIN" rozdane

Źle zakończył się sezon 2016/2017 dla Szydłowianki Szydłowiec, piłkarskiego klubu z naszego miasta. Ostatnia kolejka IV ligi mazowieckiej (południe) przesądziła o tym, że nasz klub żegna się z rozgrywkami na szczeblu czwartoligowym. 

Add a comment

Czytaj więcej: Szydłowianka spada z IV ligi

Facebook

TwitterTagi

Instagram

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl

Oferta reklamowa